Yakalanacağını anlayınca intihar etti, aracında yaşanan dehşet ortaya çıktı

Beşiktaş'ta, polisin şüphe üzerine durdurmaya çalıştığı otomobilin sürücüsü, silahla başına ateş ederek intihar etti. Otomobilin arka koltuğunda ise intihar edenin iş ortağı olduğu belirtilen kişi ise üzeri kartonla örtülmüş, ağır yaralı olarak bulundu. İki ortağın olay öncesi birlikte yürüdükleri güvenlik kamera görüntülerine yansıdı.

Beşiktaş Kültür Mahallesi’nde dün saat 21.30 sıralarında Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelendikleri bir otomobili durdurmak istedi. Otomobil sürücüsü, durmayarak kaçmaya başladı. Bunun üzerine polis ile aralarında kovalamaca yaşandı.

Polis ekipleri, otomobilin önünü keserek durdurdu. Yakalanacağını anlayan sürücü Umut G., başına silahla ateş ederek intihar etti. Otomobilin arka koltuğunda kartonla üzeri örtülmüş ve başına ateş edilerek ağır yaralanmış halde bir kişi bulundu.

İntihar eden Umut G.’nin ortağı olduğu belirlenen Bekir H., hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Bekir H.’nin hayati tehlikesi ise devam ediyor.

Olayla ilgili soruşturma sürerken Bekir H.’nin, Umut G. tarafından otomobilin arka koltuğunda bulunduğu yerde silahla vurulduğu değerlendiriliyor. Ortaklar arasında alacak verecek meselesinden dolayı sorunlar olduğu tespit edildi.

- Advertisement -

SON ANLARI KAMERADA
Umut G. ile Bekir H.’nin, olay öncesi bir AVM’de birlikte yürüdükleri güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, iki ortağın olay öncesi, alışveriş merkezinden çıkarak, aynı otomobile bindikleri görülüyor.

Gündem

İşçi intihar etti; diğer işçiler cansız bedenin yanında çalıştırıldı

Corazon Ambalaj fabrikasında, Bayram Kömürcü adlı işçinin depoda intihar ettiği belirtildi. Arkadaşları, Kömürcü’nün cansız bedeninin yanında çalışmaya zorlandıklarını kaydetti.

Bakan Koca’dan Rize’deki koronavirüs şüphesine ilişkin açıklama

Rize'de koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılan hastanın testleri tamamlandı. Mevsimsel grip olduğu belirlenen hasta bugün taburcu edilecek.

Kadir Şeker dosyasında kriminal rapor tamamlandı; Arbede sırasında bıçaklandığı emaresi yok

İlk incelemeler sonucu Kadir Şeker’in, Özgür Duran’ı üzerine düşme veya arbede sırasında bıçakladığını gösterir bir tespit yapılamadı.

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 20 bin ek öğretmen ataması yapılacak

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 20 bin ek öğretmen ataması yapılacağını açıkladı.

Trans yağa sınırlama getiriliyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bütün bitkisel ve bitkisel kaynaklı gıdalardaki trans yağ miktarına sınırlama getireceklerini söyledi.