Uçak seferlerinde büyük düşüş yaşandı

Yeni koronavirüs salgınının ardından İtalya başta olmak üzere, Avrupa'nın güneyinde yapılan uçak seferlerinde son bir ayda gözle görülür düşüş yaşandı.

Yeni koronavirüs salgınıyla birlikte Avrupa’nın güneyinde yapılan uçak seferlerinde son bir ayda hızlı düşüş yaşandı.

Hava trafiği haritası uygulaması Flightradar24, sosyal medya hesabından Avrupa’nın güneyinde yapılan 26 Şubat ve 25 Mart tarihli sefer sayılarının karşılaştırmasını gösteren bir görsel paylaştı.

Görsele göre, başta İtalya olmak üzere, kıtanın güneyinde yapılan uçak seferleri durma noktasına gelmiş durumda.

Gündem

İzmir’de 84 yaşındaki koronavirüs hastası taburcu oldu

İzmir'de yaşayan 84 yaşındaki Veli Seven, koronavirüs teşhisiyle tedavi gördüğü Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi'nden taburcu oldu.

İstanbul’a giriş ve çıkışlar kapatıldı: İzin belgesi olmayan sürücülere ceza kesiliyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 Büyükşehir ve Zonguldak'a giriş çıkışların tamamen yasaklanmasının ardından İstanbul'a giriş çıkışlar bu gece yarısı itibarıyla kapatıldı.

Dünya Sağlık Örgütü’nden Covid-19 uyarısı: Giderek daha fazla genç hastalığı ağır biçimde geçiriyor

Dünya Sağlık Örgütü(DSÖ), giderek daha fazla gencin yeni tip Koronavirüs(Covid-19) sebebiyle ağır hastalık geçirdiği ve hayatını kaybettiği konusunda bir uyarıda bulundu.

İBB toplu ulaşımda maske dağıtmaya başladı

Toplu alanlarda maske takılmasının zorunla hale getirilmesini ardından, İBB, bu sabah otobüs, metro, metrobüs ve vapurlarda maske dağıtımına başladı.

İBB: Toplu taşımaya maskesiz yolcular alınmayacak

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun yarından itibaren metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarında yüzünde maskesi olmayan yolcuların alınmayacağını duyurdu.