Süleyman Soylu’nun canlı yayında burnu kanadı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısına konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun canlı yayında burnu kanadı. Soylu'nun burnundan kan gelmesi üzerine yayın kesildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İdlib Yardım Kampanyası basın tanıtım toplantısına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayından rahatsızlandı. Soylu’nun burnundan kan gelmesi üzerine yayın kesildi.

İçişleri Bakanlığı kaynaklarından elde edilen bilgiye göre dün Kastamonu’da aşırı soğuğa maruz kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun burnu kanadı.

Bakan Soylu’nun sağlık durumunda herhangi bir sorun olmadığı, rutin programına devam edeceği öğrenildi.

Gündem

Motorine zam, benzine indirim geldi

Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere motorine 6 kuruş zam gelirken benzinde 8 kuruş indirim yapıldı.

İçişleri Bakanlığı: 18 ildeki 39 yerleşim yerinde karantina uygulanıyor

İçişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında, 18 ildeki bir belde, 6 mahalle, 28 köy ve 4 mezra olmak üzere 39 yerleşim yerinde karantina uygulandığını açıkladı.

Veli Ağbaba’dan “Kovid-19 Salgınında İşçi Hakları” rehberi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba koronavirüs salgını nedeniyle işçilerin hak kaybına uğramaması için rehber hazırladı.

CHP’li Öztrak: Ülkemizde salgının seyri ile ilgili açıklanan sayılar kaygı verici

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak Türkiye'nin koronavirüs tablosunun kaygı verici olduğunu söyleyerek "Ülke genelinde veya kritik illerde en azından bu hafta sokağa çıkma yasağı uygulanmaktan çekinilmemeliydi" dedi.

Büro Emekçileri Sendikası: 10 büro emekçisinde koronavirüs tespit edildi

BES’in yaptığı açıklamaya göre İstanbul’da 7, Kocaeli’nde 2 ve İzmir’de 1 büro emekçisinin testinin pozitif çıktı ve Ankara’da bir emekçi virüs şüphesiyle hastaneye sevk edildi.