Polisleri kamyon sürücüsünü böyle darp etti

Kayseri’de, kamyon sürücüsü olduğu iddia edilen bir yurttaşın polis ekipleri tarafından darp edilme anı M. A. isimli yurttaş tarafından sosyal medyadan canlı yayınlandı

Kayseri’de trafik polisleri kamyon sürücüsü olduğu iddia edilen bir yurttaşı darp etme anı M. A. isimli başka bir yurttaş tarafından sosyal medya hesabından yayınlandı.

Yerel haber sitesi Somut Haber’in aktardığına göre; M. A., canlı yayın anında yaşananları da özetliyor.

 

Anbar Mahallesinde yaşandığı iddia edilen görüntülerde, M. A., “Polisler yakalamış güzel bir Isuzu’yu adama ceza yazmaya çalışıyorlar. Evet arkadaşlar Kayseri’de büyük bir olay var. Polis arkadaşlar şoförü dövüyor” ifadelerini kullanıyor.

- Advertisement -

Yurttaşın yaşananları görüntülediğini fark eden trafik polis memurları ise görüntü alınmasını engellemeye çalışıyor.

M. A., “Siz kimseyi dövemezsiniz. Sizi her yere şikayet edeceğim. Hakkımda istediğiniz işlemi yapın ama çekmeye devam edeceğim. Ben yurttaşım. Bırakın beni. Öldünüz mü kamyoncular. Buyurun size kayseri kamyoncuların son hali” ifadelerini kullanıyor.

Polis ekipleri olayı canlı yayınla kamuoyuna aktaran M.A.’yı olay yerinden uzaklaştırıyor.

Olayın ise, bir süredir Kayseri Nakliyeciler sitesinde devam eden Nakliyecilerin takograf takma zorunluluğu nedeniyle tarfik ekipleri tarafından yapılan uygulama esnasında yaşandığı iddia ediliyor.

Gündem

Beşiktaş’taki scooter kazasında tutuklama

İstanbul Beşiktaş’da kiraladığı elektrikli scooterı kullanan 17 yaşındaki Okan Yıldız’a çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Yunus E., tutuklandı.

Pegasus, yolcularına İtalya ve Irak uçuşları için açığa alma ve kesintisiz iptal hakkı tanıdı

Pegasus Hava Yolları, 26 Şubat 2020'den önce satın alınan ve 31 Mart 2020'ye kadar olan İtalya ve Irak uçuşları için yolcularına kesintisiz iptal edebilme ya da açığa alma hakkı tanıdığını duyurdu.

Akdeniz’de deprem

Kandilli Rasathanesi verilerine göre Akdeniz’de 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Hakkari’de 5 bölgeye giriş ve çıkış yasaklandı

Hakkari Valiliği, 5 bölgenin özel güvenlik bölgesi ilan edildiğini, söz konusu bölgelere giriş ve çıkışların yasaklandığını bildirdi.

Kargo ve tarifesiz uçaklar da dahil tüm İran uçuşları iptal edildi

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tüm İran uçuşlarının, kargo ve tarifesiz uçaklar da dahil iptal edildiğini açıkladı.