Kılıçdaroğlu talimat verdi, CHP ekibi deprem bölgesine gidiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, depremin ardından Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’la telefonla görüşerek, bilgi aldı. Elazığlılara geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’yı yürütülen çalışmalara destek olması için görevlendirdi.

Elazığ’da meydana gelen şiddetli depremin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı telefonla arayarak, kentteki son durum hakkında bilgi aldı.

Yürütülen çalışmalar hakkında Vali Kaldırım’la görüşen CHP lideri Kılıçdaroğlu, Elazığlılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’la da görüşen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’yı da yürütelen çalışmalara destek verilmesi için görevlendirdi.

Gündem

Türk sineması 70. Berlin Film Festivali’nde

Dünyanın en önemli ve prestijli film festivallerinden Berlin Film Festivali’nin 70’incisi bugün başlıyor.

İstanbul’da büyük operasyon; 239 gözaltı

İstanbul genelinde kesinleşmiş hapis cezası ve mahkemeler tarafından aranması bulunan kişilere yönelik 369 ekip ve 845 polisin katılımıyla düzenlenen operasyonda 239 kişi gözaltına alındı.

DİSK, Kanal İstanbul projesi ÇED raporunun iptali için dava açtı

DİSK, İstanbul İdare Mahkemesi Başkanlığı’na dava açarak Kanal İstanbul Projesinin ÇED Raporu hakkında verilen “Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu” kararının yürütmesinin durdurulmasını ve iptalini istedi

Emniyetten seminer: Hayvan ve çevreye duyarlı olanlar terörist eğilimli

İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün ‘Biz İzmiriz’ projesi kapsamında gerçekleştirilen seminerde, hayvan ve çevre konularına duyarlı olan insanların terörist olmaya yatkın olduğu belirtildi.

İmamoğlu’ndan zam açıklaması: Haklılar, özür diliyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "İnanın maliyetlerin çok altında bir zam yaptık diyebilirim" dedi.