Halk otobüsü durağa daldı: 3 ölü

Ankara'nın Mamak ilçesinde halk otobüsünün yayalara çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi ağır yaralandı. 
 
Ankara'nın Mamak ilçesindeki Yeni Merkez Camii özel halka otobüsü kaza yaptı. B. A. yönetimindeki 06 BA 9678 plakalı halk otobüsü, kontrolünden çıktı.
 
Görüntülerde önce kaldırıma çıktığı görülen otobüs daha sonra yayaların bulunduğu otobüs durağına girdi. Aydınlatma direğine çarpan araç güçlükle durdu.
 
Kaza nedeni henüz bilinmiyor.  Çok sayıda sağlık ve polis ekiplerinin sevk edildiği kaza alanında sağlık ekipleri olay yerinde müdahele etti.
 
Tedavi altına alınan yaralılardan 4’ünün sağlık durumunun ağır olduğu diğer yaralıların ise tedavilerinin ardından taburcu edileceği ifade edildi. 

Gündem

ÇYDD’den Özgen Nama’ya teşekkür ziyareti

İstanbul Halk Ekmek A.Ş. Başkan Vekili olarak tayin edilen Özgen Nama ilk iş olarak huzur hakkını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışlamıştı. Bu kararın ardından Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği bugün Nama'yı makamında ziyaret etti.

Ankara’dan Bir ABD Dışişleri Bakanı Geçti..

Rex Tillerson'u çağırırken  koro halinde "Ey Amerika..." diye seslendik. Devletin zirvesinden, "sen Osmanlı tokadı yedin mi?" diye sorduk. Hükümet'ten "İkna etmek için gelme" diye...