Gülistan Doku’yu arama çalışmasına CHP’li vekiller de katıldı

Kamer Genç'i anma töreni için Tunceli'de bulunan CHP milletvekilleri ve parti üyeleri, 18 gündür kayıp olan Gülistan Doku'yu arama kurtarma faaliyetlerini yerinde inceledi.

5 Ocak’tan beri kayıp olan Gülistan Doku’nun arama faaliyetlerinin sürdüğü Uzançayır Baraj Gölü’nü ziyaret eden CHP’li vekiller, süreç hakkında bilgi aldı. Gülistan’ın annesi Bedriye Doku ile görüşen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Acılı bekleyişlerine tanıklık ettiğimiz aile, soruşturma sürecine yönelik soru işaretlerini bizimle paylaştı. Konunun takipçisi olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Kamer Genç’i anma töreni için Tunceli’de bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilleri ve parti üyeleri, 18 gündür kayıp olan Gülistan Doku’yu arama kurtarma faaliyetlerini yerinde inceledi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Köse, Uzançayır Baraj Gölü bölgesinde yaptıkları ziyarette arama kurtarma faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

CHP’li vekiller arama kurtarma faaliyetlerini yerinde takip eden Gülistan Doku’nun ailesinin acılı bekleyşine de tanık oldu. Gülistan Doku’nun annesi Bedriye Doku ile görüşen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Acılı bekleyişlerine tanıklık ettiğimiz aile, soruşturma sürecine yönelik soru işaretlerini bizimle paylaştı. Konunun takipçisi olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Gündem

KKTC’de Koronavirüs alarmı; bir kişi hastaneye kaldırıldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Mağusa kentinde bir kişi Koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

Suriye ordusu: Hava sahasını ihlal eden her uçak vurulacak

Suriye ordusu, hava savunma sistemlerinin ülkenin hava sahasını ihlal eden her uçağı vuracaklarını duyurdu.

İdlib’de 1 asker şehit oldu

İdlib’de Tankçı Sözleşmeli Er Mecit Demir şehit oldu.

HDP Eş Genel Başkanlığı için Buldan ve Sancar öne çıktı

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) yarın Ankara Arena’da gerçekleştireceği 4. Büyük Olağan Kongresi’nin hazırlıkları tamamlandı.

Bolu Dağı’nda sis ulaşımı yavaşlattı

Bolu Dağı'nın D-100 Karayolu geçişinde etkili olan yoğun sis ulaşımı etkiledi. Görüş mesafesi için 20 metreye kadar düştü.