Eren Erdem’in Halk TV macerası kısa sürdü

Halk TV’de ekranlara gelen ve Gürkan Hacır sunduğu “Şimdiki Zaman Siyaset” adlı programı Gürkan Hacır Barış Yarkadaş, İsmail Saymaz ve Eren Erdem daimi konuk olarak katılıyordu.

Eren Erdem bir süredir ekrana gelen “Şimdiki Zaman Siyaset” programından çıkarıldı. Erdem’e artık programda yer almayacağı bilgisi bugün iletildi.

Sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile ayrılığı duyuran Eren Erdem, “Her Salı günü Halk TV’de Gürkan Hacır, Barış Yarkadaş ve İsmail Saymaz’la yaptığımız Şimdiki Zaman programında artık olmayacağım.Kalan arkadaşlara başarılar dilerim.” dedi.

Yaklaşık 2,5 ay önce cezaevinden tahliye olan Eren Erdem’in ismi, “Canan Kaftancıoğlu’na karşı CHP İstanbul İl Başkanlığı’na aday olacak” diye geçiyordu.

Gündem

Kanada sınırında kavanoz içinde insan beyni bulundu

ABD-Kanada sınırında gümrük yetkilileri üzerinde 'Antik Eğitim Numunesi' yazılı bir kargonun için insan beyni buldu.

Beşiktaş, Göztepe maçı için Tahkim Kurulu’na başvurdu

Beşiktaş daha önce TFF'ye başvurmuş ancak maçın tekrarı talebi reddedilmişti.

Gıda zehirlenmesi şüphesiyle 20 öğrenci hastaneye kaldırıldı

Darıpınarı Şehit Oğuzhan Sezer Yatılı Bölge Ortaokulu’nda 20 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Akşam yedikleri yemekler incelenmek üzere laboratuvara gönderildi.

TFF’den 3 Süper Lig kulübüne para cezası

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK); Fenerbahçe, İttifak Holding Konyaspor ve MKE Ankaragücü’ne para cezası verdi.

Meteoroloji’den çığ uyarısı!

Doğu Anadolu Bölgesi’nin doğusu ile Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde çığ bekleniyor.