Cem Yılmaz, kendisini boykot edenlere böyle cevap verdi

Cem Yılmaz kendisine yönelik başlatılan boykot çağrısına ironik bir dille yanıt verdi.

Deli ve Emanet’ten oluşan Karakomik Filmler 2’yi izleyicilerle buluşturan usta sinemacı Cem Yılmaz, sosyal medyada trollerin saldırısına uğradı. Bugüne kadar sayısız sosyal sorumluluk projesinde yer alan Cem Yılmaz ile ilgili boykot kampanyası başlatan trollere, sinemaseverlerden tepki geldi. Trollere cevap veren sinemaseverler Cem Yılmaz’ın çok önemli bir sinemacı olduğunu belirterek boykot kampanyasını boşa çıkardı.

BENDEN SANA EKMEK ÇIKMAZ ÜST AKIL

Cem Yılmaz da bir süre sonra Twitter’dan yazdığı bir mesajla yaşananlara ironik bir tepki gösterdi. Yılmaz’ın attığı tweet şöyleydi: “İnsanları birbirine düşman etmeye çalışan üst akıla sesleniyorum. Senin canın sağ olsun üst akıl. Benden sana ekmek çıkmayacağını artık anlasan ne güzel olur.”

 

Gündem

Merkel’den Almanya’daki ırkçı saldırıya ilişkin açıklama

Merkel, 'Bu korkunç cinayetlerin tüm arka planlarının aydınlatılması için her türlü çaba sarf edilecek" dedi.

İBB Genel Sekreter Yardımcısı Meltem Şişli hakkında hapis talebi

Meltem Şişli’nin 19 mağdura karşı “İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme” suçunu işlediği belirtilerek 3 yıldan 9 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Şişli’de çöp kamyonuna atılan çöplerin arasında bebek çıktı

İstanbul Şişli'de belediye temizlik işçileri çöp kovasını kamyona boşalttı. Yolda araçtan ağlama sesleri geldiğini fark eden işçiler, çöplerin arasında bebek buldu.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu’ndan Almanya’daki saldırıya ilişkin açıklama

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Almanya'da Türklerin de öldüğü silahlı saldırıya ilişkin, "Avrupa ülkeleri kendi içlerinde bunu (ırkçılığı) durduramazsa bu çok tehlikeli yerlere gider." dedi.

Meteoroloji’den 3 il için kritik uyarı

Meteoroloji, yarın Antalya'nın doğusu, Mersin ve Adana çevreleri için kuvvetli yağış uyarısı yaptı.