Cem Karaca ve Barış Manço Ankara’da anılacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, ‘Anadolu Rock’ müziğinin duayen sanatçıları Cem Karaca ve Barış Manço’yu, “Vefa Konseri” ile anacak.  

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, ‘Anadolu Rock’ müziğinin duayen sanatçıları Cem Karaca ve Barış Manço’yu, “Vefa Konseri” ile anacak.

Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 9 Şubat Pazar günü saat 18.00’da ücretsiz gerçekleştirilecek konserde, Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası usta sanatçıların eserlerini Başkentlilerle birlikte seslendirecek.

ANADOLU VE SENFONİK ROCK HARMANLANACAK

Kent Orkestrası 500 kişilik dev kadrosuyla vereceği konserde, Anadolu Rock müziğinin usta isimleri Cem Karaca ve Barış Manço şarkılarıyla anılacak.

Kent Orkestrası Şefi Kemal Günüç yönetiminde “Senfonik Rock” tarzını “Anadolu Rock” ile sentezleyerek gerçekleştirilecek konserle, Başkentliler unutulmaz dakikalara şahitlik edecek.

- Advertisement -

ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK

Barış Manço ve Cem Karaca’nın dillerden düşmeyen şarkılarını, Kent Orkestrası’nın profesyonel müzisyenleri Turgay Bengü ve Selçuk Keskingöz seslendirecek.

Senfonik Rock düzenlemeleri, ünlü besteci ve aranjör Utar Artun tarafından yapılacak konsere, Barış Manço’ya müzik yaşamında yıllarca eşlik eden Kurtalan Ekspres’in Bas Gitaristi Ahmet Güvenç de misafir sanatçı olarak katılacak.

Gündem

İran sınır bölgesinde 5.8 büyüklüğünde deprem

Türkiye ve İran sınır bölgesinde 5.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İşte Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin ilk 11’leri

Fenerbahçe ile Galatasaray Süper Lig'in 23. haftasında Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda karşı karşıya geliyor. Maçın ilk 11'leri belli oldu.

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Van’ talimatı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla, Veli Ağbaba başkanlığında heyet kuruldu.

İsrail, koronavirüs nedeniyle Japon ve Güney Koreli vatandaşlara sınırları kapattı

İsrail, Japonya veya Güney Kore'de bulunmuş olan yabancı kişilerin ülkeye girişini yasakladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan ‘Koronavirüs’ açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Koronavirüs ve Van'ı etkileyen İran depremine ilişkin açıklamalarda bulundu.