YouTube ayarları değişiyor!

YouTube'da internetsiz kullanım dönemi başlıyor. Ayrıca kullanıcılar kayıtlarını gizleyebilecek.

16-05-2018


Google’ın video izleme platformu YouTube’ın ayarları değişiyor. YouTube, şirketin diğer ürünlerinde bulunan ve kullanıcılar tarafından kullanılan gizli mod özelliği üzerinde çalışıyor.

Google’ın web tarayıcısı Chrome ve dijital klavyesi Gboard’da bulunan gizli mod özelliği, kullanıcılara dijital aktivitelerinin kayıt altına alınmaması seçeneği sunuyor. YouTube’un Android uygulamasına uyarlanan özellik, kullanıcıların arama ve izleme geçmişlerinin kaydedilmemesini sağlayacak. Sınırlı sayıda kullanıcıyla test edilen Gizli Mod seçeneği, YouTube’un Android uygulamasının sağ üstünde bulunan profil fotoğrafına tıklanarak devreye sokulabilecek.

İNTERNETSİZ ORTAMDA İZLENEBİLECEK

Medyatava’nın haberine göre, YouTube’un hayata geçirdiği yeni uygulamayla artık video izlerken internete bağlı olmak gerekmeyecek.  Kullanıcıların YouTube’dan video indirip daha sonra internete bağlı değilken bile izlemesine ve yanındakilerle paylaşmasına izin veren YouTube Go, Türkiye ile birlikte 130’u aşkın ülkede kullanıma sunuluyor.

YouTube Go, bağlantı durumu ne olursa olsun daha fazla erişimin yanı sıra veri kullanımı üzerinde de daha fazla kontrol imkânı sağlıyor.


Etiketler : #YouTube   #ayarları   #değişiyor!   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu