Ülke şokta: Telefon kurbanı oldu!

Malezya’da ülkenin teknoloji konusundaki girişimcilerine işlerini kurmalarında yardımcı olan Cradle Fonu’nun kurulmasına yardımcı olan ve 10 yıldır CEO’su olan Nazrin Hassan öldü.

22-06-2018


15 yıldan uzun süredir girişimcilere destek olan ve yıllardır hükümet için çalışan Cradle Fonu’nun CEO’su Nazrin Hassan, evinde, yatak odasında can verdi. Ölümüne sebep olan ise patlayan telefonu oldu. Kayın biraderine göre, Nazrin Hassan, biri Blackberry biri Huawei olmak üzere 2 telefona sahipti. Gece yatmadan önce telefonlarını yanında şarja taktı. O uyurken, telefonlarından biri patladı.

Nazrin Hassan’nın ölümünü detayları incelendi. Ölüm sebebinin, patlayan telefonun sebep olduğu yangın olmadığı o sırada çoktan ölmüş olduğu belirlendi. Hassan, patlamanın şiddeti ile yatağından fırlatıldı ve başını çarptı. Çarpmanın yarattığı sarsıntı, uyanmasını önledi. Tam o sırada, telefon patlamasının sebep olduğu yangın başladı. Adli tıp, yangının dumanını solumasının ölüm sebebi olduğunu bildirdi. Yangın yatağına ulaşmadan önce ölmüş olduğunun da tespit edildiği bildirildi.

The Malaysian Insight’a göre, kayınbiraderi bu konuda sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak, “O, biri Blackberry biri Huawei olmak üzere 2 telefona sahipti. Hangisinin patladığını bilmiyoruz. Böyle zararsız bir rutinin üç küçük çocuğunun babasız büyümesine sebep olabileceğini kim bilebilirdi?” dedi.


Etiketler : #Ülke   #şokta:   #Telefon   #kurbanı   #oldu!   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Hamdolsun başardık!

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu