Siz cevap veremezseniz WhatsApp sizin yerinize cevap verecek

WhatsApp kullanıcıları yenilik haberlerine alışmış olsa da bu yeni özellik heyecan verici. Google tarafından Allo uygulaması ile kullanıcılara sunulan Akıllı Yanıtlama özelliği WhatsApp'a da geliyor. Akıllı Yanıtlama özelliği üçüncü parti mesajlaşma uygulamaları için de kullanıma sunulmaya hazırlanıyor.

14-02-2018


Google’ın deneysel ürünler üzerinde çalışan bir bölümü olan Area 120 aracılığı ile Akıllı Yanıtlama özelliğini WhatsApp, Facebook Messenger ve WeChat gibi diğer mesajlaşma uygulamalarına da sunulacağı detayları ortaya çıktı. Area 120 tarafından gönderilen bir test davetiyesi ortaya çıkan haber ile Google’ın kişiselleştirilmiş yanıtlar imkan tanıyacağı Akılı Yanıtlama özelliği WhatsApp’a ve bir çok üçüncü parti mesajlaşmasına da geleceği öğrenildi. Peki Akıllı Yanıtlama nedir? İşte detaylar…

Akıllı Yanıtlama özelliği sayesinde mesajlara sadece bir dokunuş ile karşılık verebilir, örneğin arkadaşınızın “yolda mısın?” sorusuna hızlıca “evet” yanıtı gönderebilirsiniz. Akıllı Yanıtlama, gönderilen fotoğraflar için tam da sizin stilinize uygun yanıtlar da önerebiliyor. Ayrıca ne zaman evde olacaksın? gibi bir soru geldiğinde ise eve varış süresi otomatik olarak hesaplanarak yanıt olarak doğrudan sürenin iletilebilmesi sağlanıyor.


Etiketler : #Siz   #cevap   #veremezseniz   #WhatsApp   #sizin   #yerinize   #cevap   #verecek   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu