Saldırının benle alakası yok

Sahne aldığı bir barda silahlı saldırıya uğradığı iddia edilen Volkan Konak, olayla ilgili yaptığı açıklamada "O yanlış bir haber. Tüm dostlarım burada Polat burada, Ali Ağaoğlu burada hep bütün dostlarım burada" şeklinde konuştu.

22-02-2018


Dün akşam Ataşehir’de sahne aldığı barda kendisine “vatan haini” diye bağırarak ateş edildiği iddia edilen Volkan Konak, olayla ilgili açıklama yaptı.

‘ALİ AĞAOĞLU BURADA. BÜTÜN DOSTLARIM BURADA’

Milliyete’te yer alan habere göre, Volkan Konak olaydan haberinin bile olmadığını belirterek “Benle alakası yok, alkollü olan mekanlarda olur bu. Ben zaten sahnedeydim, haberim bile yok. O yüzden sorun yok. İşgüzar arkadaşlar böyle bir metin yazmış bilmiyorum ama. Böyle bir mevzu yaşanmış ama benimle ilgisi yok. Bizle alakası yok burada biri öyle havaya ateş atmış gitmiş haberimiz yok. Ailem de çok üzgün yanlış haberler internette dolaşıyor. Ben sahnedeydim şarkı söylüyordum, yaş günüm vardı, dostlarımlayım” dedi.

Vatan haini diyerek havaya ateş açıldığı sorusuna ise Konak “O cümle bana yakışmaz zaten, o yanlış bir haber. Tüm dostlarım burada Polat burada, Ali Ağaoğlu burada hep bütün dostlarım burada” şeklinde konuştu.


Etiketler : #valko kanak   #saldırı   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

EMİN VAROL

EMİN VAROL

DÜŞÜK PROFİL

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu