Öz, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kadıköy mitingine katıldı

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kadıköy’de gerçekleşen gece mitingine katıldı.

11-06-2018


Mitinge, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra; çok sayıda CHP Milletvekili, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi katıldı.

“Çocukları dünya vatandaşı yapalım"

Gece geç saatlere kadar süren mitingde, Muharrem İnce yaptığı konuşmada, "16 yıl Türkiye'yi yönetiyor, ben diyorum ki bacası tüten fabrika, gençlere iş… Sanayinin dörtte biri atıl, gel bunu devreye sokalım. Tarıma dayalı sanayiyi kuralım. Üretim ekonomisini oluşturalım. Yatırımcıya güven verelim, Merkez Bankası’nı bağımsız kılalım. Eğitimi yeniden düzenleyip, çocuklara yabancı dil öğretelim. Onları dünya vatandaşı yapalım." ifadelerini kullandı.

Kadıköy'de karne günü olması dolayısıyla eylem yapan öğrencilere polisin sert müdahalede bulunmasını da eleştiren Muharrem İnce: "Karne günü 17-18 yaşındaki çocukları dövdüler. Ben de Erdoğan'a karne veriyorum. Beni de mi döveceksiniz? Hadi gelin bakalım. O çocuklar CHP'li değildi." dedi.

İnce daha önceki mitinglerinde verdiği barış ve uzlaşı mesajını da yineledi.


Etiketler : #Öz   #   #CHP’nin   #Cumhurbaşkanı   #Adayı   #Muharrem   #İnce’nin   #Kadıköy   #mitingine   #katıldı   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Hamil-i kart!

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu