Nikahının detayları ortaya çıktı

Medipol Başakşehir'de forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi. Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın nikahının detayları ortaya çıktı. Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikahında neden müzik çalınmadığı da belli oldu.

13-03-2018


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın kıydığı nikahta Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arda Turan'ın nikah şahitliğini yaptı. Milli futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın nikahında neden müzik çalınmadığı da belli oldu. Nikahın Afrin’e yönelik Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla ‘sade’ gerçekleştirildiği ifade edildi.

DOĞAN’A MİNA BAŞARAN’IN HAYATINI KAYBETTİĞİ SÖYLENMEDİ

Zeytin Dalı Operasyonu nedeniyle özellikle çok sade olmasına dikkat edilen nikah töreninde müzik çalınmadı, düğün pastası kesilmedi. Doğan’a, nikah kıyılırken, yakın arkadaşı Mina Başaran’ın hayatını uçak kazasında kaybettiği söylenmedi.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Aslıhan Doğan yeni bir Instagram hesabı açıp adına ‘Aslıhan Doğan Turan’ yazdı. Aslıhan’ın bu kadar hızlı bir şekilde soyadında değişiklik yapması takipçilerini şaşırttı.

DÜĞÜN TARİHİ BELLİ DEĞİL

Afrin harekatında şehit düşen askerlerimize çok üzüldüğünü belirterek “Savaş varken düğün olmaz” diyen Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan’ın düğün tarihi belli değil. Çiftin henüz netleşmemiş bir tarihte bir eğlence veya düğün yapmak istedikleri iddia ediliyor.

TARZI 11 BİN 500 TL

Geceyle ilgili en çok konuulan detay ise Aslıhan Doğan’ın kıyafetiydi. Ancak konuşulmasının nedeni beğenilmesi değil, beğenilmemesiydi.

Aslıhan’ın tartışma konusu olan tarzının toplam değeri 11 bin 500 TL.


Etiketler : #Nikah   #ARDA TURAN   #ASLIHAN   #ERDOĞAN    
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Ölesiye…

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu