Makyözlükten oyunculuğa!

Seray Kaya, 4 Şubat 1991 doğumludur. İstanbulludur. Lise eğitiminden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyunculuk üzerine eğitim alan güzel oyuncu Seray Kaya hakkında merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Seray Kaya kimdir, nerelidir?

09-10-2018


Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin doğduğundan beri sorunlu, insanlardan kaçan, sosyalleşmekten korkan utangaç bir kişiliğe sahip Şirin karakterine hayat veren Seray Kaya hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Seray Kaya kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

SERAY KAYA KİMDİR?

Seray Kaya, 4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Lise yıllarında bir güzellik merkezinde makyöz olarak hem çalışmış hemde eğitimini sürdürmüştür. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitim alan Seray Kaya, ilk kez 2012 yılında yayınlanan Huzur Sokağı isimli dizide canlandırdığı Rezzan karakteri ile kameraların karşısına geçti. Birçok ünlü markanın reklam yüzü de olan Seray Kaya, bugüne kadar Evli ve Öfkeli, Rengarenk, Kocamın Ailesi gibi dizilerde rol almıştır.


Etiketler : #Makyözlükten   #oyunculuğa!   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu