Kartal Belediyesi kreş velilerini anneler günü’nde buluşturdu

Kartal Belediyesi Kreşler Müdürlüğü’nün Anneler Günü dolasıyla düzenlediği programda, kreş anneleri Ada Kartal Hotel’de buluştu.

15-05-2018


Ada Kartal Hotel’de düzenlenen Anneler Günü kahvaltısına Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Kreşler Müdürü Nazlı Elif Dipşar ile Kartal Belediyesi’ne bağlı Begüm Yavuz Kreşi’ne ismini veren annesi Begüm Yavuz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nur Gülmez Bel, Kartal Belediyesi kreş sorumluları ve veliler katıldı. Etkinliğin olduğu alana geçerken çocuklarının fotoğraflarının asılı olduğu yoldan geçen kreş anneleri duygu dolu anlar yaşadı.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay yaptığı konuşmada; “Kreşler Müdürlüğü’müzün değerli anneleri, hepiniz hoş geldiniz. Dün anneler gününüzü çocuklarınızla kutladınız. Bugün de biz sizleri Kartal Belediyesi olarak burada ağırlamak istedik. Bildiğiniz gibi 2009 yılında Kartal’da 1 olan kreş sayısı, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün göreve gelmesiyle 14’e yükseldi. 19 Mayıs’ta ise Türkiye’deki ilk alerjik kreşimiz olan Mevhibe İnönü Kreşi’nin açılışını gerçekleştireceğiz. İlerdeki eğitim döneminde ise kreş sayımızı 15’e çıkaracağız. Kreşlerimizden mezun olan çocuklarımızın, okul eğitimlerindeki başarı oranı %80. Buna şahit olunca verilen bunca emeğin boşa gitmediğini görüyorsunuz. Anneler Gününüzü canı gönülden kutluyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay’ın konuşmasının ardından kreş anneleri, sanatçı Özgür Doğan’ın türküleri ile doyasıya eğlendi.


Etiketler : #Kartal Belediyesi   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Hamil-i kart!

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu