Gmail'den Android için yeni özellik!

Gmail’in web versiyonunun yeniden tasarlanmasından bu yana pek de uzun bir süre geçmedi. Ayrıca web versiyonu yalnızca yeni bir görünüme değil, aynı zamanda yeni özelliklere de kavuştu. Şimdi ise sıra, Gmail Android uygulaması için yeni özelliklerde.

09-06-2018Gmail Android uygulaması seçenekleri genişletiyor

Gmail’in Android mobil uygulaması, bir süredir kaydırma hareketlerini destekliyor. Ancak sunulan seçenekler oldukça sınırlıydı: “Okundu / okunmadı olarak işaretleme veya arşivleme / silme.”

Gmail 8.5.20 sürümü ile Google, kullanıcılara, sola veya sağa doğru kaydırma yaparken kaydırma hareketinin ne işe yarayacağını seçmek için beş farklı seçenek sunmaya başladı.

Güncelleme ile sola ve sağa kaydırma hareketlerini özelleştirmek mümkün. Bu özelleştirmeler ise: “Arşivleme, silme, okundu / okunmadı olarak işaretleme, taşıma ve sessize alma.”
Google kaydırma hareketleri

Seçenekler, ilk olarak uygulamanın daha eski bir sürümünde tespit edildi ancak şimdi herkes tarafından kullanılabilir hale getiriliyor.

Eğer bu hareketleri seviyorsanız, yeni seçeneklerin gelen kutunuzun içeriğiyle uğraşmayı çok daha kolay hale getirmesi sizi memnun edebilir.


Etiketler : #Gmail'den   #Android   #için   #yeni   #özellik!   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Ölesiye…

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu