Erdoğan: Son 16 yıldır kimseyi ötekileştirmeden çalışıyoruz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 16 yıldır kimseyi ötekileştirmeden, dışlamadan çalıştıklarını iddia etti.

07-06-2018


Tarsus Devlet Hastanesi’nin temel atma töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye her alanda çağ atlattıklarını, özgürlükler konusunda ‘sessiz bir devrim’e imza attıklarını öne sürdü. Ayrıca Türkiye’yi ekonomik olarak 3.5 kat büyüttüklerini ifade etti.

Erdoğan konuşmasında özetle şunları söyledi:

Biz son 16 yılda kimseyi dışlamadan çalışıyoruz. Özgürlükler konusunda sessiz bir devrime imza attık. Savunma sanayisinde Türkiye’yi kendi İHA’larını, SİHA’larını yapar hale getirdik. Milli gelirimizi 3 bin 500 dolardan 11 bin dolara çıkararak ülkemizi devler ligine çıkardık. Ekonomiyi 3.5 kat büyüttük.

FEDAKARLIK YAPARAK ÜLKEYİ YÖNETİYORUZ: Uykumuzdan, ailemizden fedakarlık yaparak ülkemizi yönetmeye çalışıyoruz. Tarsus’un 16 yılda nereden nereye geldiğinin farkındasınız. Dışarıdan gelenlerin gıpta ile baktığı bir Tarsus var. Tarsus Çamlı Yayla yolunu 137 trilyon liraya yapıyoruz. 400 trilyon liralık yatırımı olan Çukurova Havalimanı yolunun çalışması da sürüyor. Acil kamulaştırma kararı alındı çalışmalar başladı. Tarsus Turizm yolu tamamlanmak üzere.

MİLLET SİZİ MEZARA GÖMER: CHP onları yıkacak, öyle diyor. Biz gelince onları yıkacağız diyor. Öbürü ne diyor? Biz satacağız. Birinci köprüyü rahmetli Demirel yapmıştı, o zaman ki komünistler biz bunları satacağız diyordu. Özal’da satamazsınız diyordu, ikinci köprü için de öyle söyledi. Neyi satıyorsun ya, neyi yıkıyorsun ya? Bu millet sizi mezara gömer. Şimdi çıkmış Bay İnce, çok da ince değil ya, geometrik olarak söylüyorum, Sarayı yıkacakmış. Senin genel başkanın da öyle diyordu, tıpış tıpış saraya geldi.


Etiketler : #   #Erdoğan:   #Son   #16   #yıldır   #kimseyi   #ötekileştirmeden   #çalışıyoruz   #   
İlginizi çekebilecek diğer haberler

  Hava Durumu


ISTANBUL

  Yazarlar

KAZIM ÇİLOĞLU

KAZIM ÇİLOĞLU

Ölesiye…

Köşe yazılarının tüm adli sorumluluğu yazarına aittir.

  Puan Durumu