5- İLGİ GÖSTERMEK YERİNE İLGİ ALIYOR

Bu sinyal genellikle uzun süre fark edilmez ama bir kez fark edildiğinde de, üstünü kapatıp yokmuş gibi davranmak mümkün olmaz. Siz sürekli sevgilinizi/eşinizi düşünüyor, nasıl olduklarını merak ediyor olabilirsiniz. Peki onlar sizin nasıl olduğunuzla ilgileniyor mu? Eğer işler böyle bir dengeye oturduysa, romantik bir ilişkiden çok ebeveyn-çocuk ilişkisine sahipsiniz demektir. Bu tür ilişkilerde, bir kişi ilgi gösterir, diğeri ilginin tadını çıkarır. Ve bu, romantik bir ilişki için doğru temel değildir." />

'Doğru insan'la mı birliktesiniz?

4- DUYGUSAL VEYA CİNSEL İHTİYAÇLARINIZLA İLGİLENMİYOR

Eğer sevgiliniz/eşiniz sizin her şeyden vazgeçip ona uymak için tavizler vermenizi bekliyorsa, sizin ihtiyaçlarınızı hiç düşünmüyor demektir. Brogaard şöyle diyor: "Bu sorununun var olduğu ilişkilerde, taraflardan biri kendisinin ihtiyaçlarına sevgilisi/eşi tarafından kaç defa önem verdiğini sadece bir elin parmaklarıyla sayabilecek durumdadır."

5- İLGİ GÖSTERMEK YERİNE İLGİ ALIYOR

Bu sinyal genellikle uzun süre fark edilmez ama bir kez fark edildiğinde de, üstünü kapatıp yokmuş gibi davranmak mümkün olmaz. Siz sürekli sevgilinizi/eşinizi düşünüyor, nasıl olduklarını merak ediyor olabilirsiniz. Peki onlar sizin nasıl olduğunuzla ilgileniyor mu? Eğer işler böyle bir dengeye oturduysa, romantik bir ilişkiden çok ebeveyn-çocuk ilişkisine sahipsiniz demektir. Bu tür ilişkilerde, bir kişi ilgi gösterir, diğeri ilginin tadını çıkarır. Ve bu, romantik bir ilişki için doğru temel değildir.

Diğer Galeriler